Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi! Kayıt Ol

 

Anlatmak istediklerinizi doğru ve akıcı bir şekilde ifade edebilmek hem iş hem de sosyal hayatınızda sizi bir adım öne taşır. Yaratıcı yazarlık atölyesi sayesinde aklınızda uçuşan kelimeleri yaratıcı bir şekilde yazıya aktarıp hem kendiniz için hem de kariyeriniz için doğru adımlar atabilirsiniz. Bunu aktarırken etkili ve akıcı bir şekilde yazıya dökmek isterseniz de biz buradayız.

 

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit. Yazmayı, okumayı seven, düşünce ve duygularını etkili bir biçimde ifade etmek isteyen ve bu alana ilgi duyan herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Öğrenmenin sınırı ve yaşı var mıdır? Bizce yoktur. Bu sebeple, bu atölyemizde iyi bir okur muyuz? Kimler için yazıyoruz?’ u sorgulayacak, yaratıcılığın yanında çok çalışarak daha çok fikir alışverişi yaparak tıkandığınız noktaları belirleyeceğiz. Ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden İnnova Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken yaratıcı yazarlık yetkinliği kazanmak, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7bg

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi!  Kayıt Ol