Verimli Ders Çalışma Teknikleri Atölyesi

Verimli Ders Çalışma Teknikleri Atölyesi Kayıt Ol

 

Bitirilmek için bekleyen soru bankaları, tamamlanması gereken konular, çözülmesi gereken denemeler, yetiştirilmesi gereken ödevler, yapılması gereken tekrarlar… Masaya oturduğunda uzun bir süreyi “Şimdi nereden başlamalıyım, ne ile devam etmeliyim?’’ düşünceleriyle mi karşılaşıyorsun? Henüz kendine uygun verimli ders çalışma yöntemini tam bulamamış olabilirsin. Aslında tüm bunları, her birine belirli bir zaman ayırarak eksiksiz ve verimli bir şekilde tamamlayabilirsin. Nasıl yapacağını merak ediyorsan bu atölye çalışmamız tam sana göre.

 

Verimli Ders Çalışma Teknikleri Atölyesi

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit. ‘’Çalışmam gerekiyor, biliyorum ama çalışamıyorum’’ ’’Kitap önümde. Ben kitaba bakıyorum, kitap bana.’’ ‘’Dersin başına oturmak hiç içimden gelmiyor.’’ Diyenlere ve kendini geliştirmek isteyen bu alana ilgi duyan herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Çok çalışmak, saatlerce çalışmak demek değildir. Planlı çalışmak, her şeye zaman ayırmak bizi daha başarılı kılar. Bu sebeple Verimli ders çalışma teknikleri atölyemizde verimli ders çalışma tekniklerinin yollarını öğretecek, zamanı verimli kullanmanın yollarını anlatacak ve verimi azaltıcı etkenleri sizlere açıklayacağız. Ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden İnnova Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken Verimli ders çalışma tekniklerini öğrenmek, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7Wg

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Verimli Ders Çalışma Teknikleri Atölyesi!  Kayıt Ol