Sınava Hazırım! Annem de Hazır!

Sınava Hazırım! Annem de Hazır!  Kayıt Ol

 

Her yıl milyonlarca öğrencinin çeşitli sınavlara girdiğini, bu sınavlara verilen sınırlı kontenjanlar dolayısıyla sınava giren bireylerde ‘’Ben de varım’’ diyebilmek adına ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda olduklarını biliyoruz. Diğer yandan yoğun bir çalışma sürecinde olan bireyin anne-babası olmanında zor olduğunu görmekteyiz. Çünkü sınava hazırlanan birey kadar ebeveynlerinin de çocukları gibi zorlu ve uzun bir sürecin içinde olduğunun farkındayız. Bu süreç ne yazık ki bireylerin ve ebeveynlerin üzerinde psikolojik bir baskı oluşturmaktadır. Sınava Hazırım! Annem de Hazır! Atölyesi bireylerin ve ebeveynlerin yaşadığı bu baskıyı, bireylerde oluşan kaygı sürecini hem bireyin açısından hem de ebeveynlerin açısından ele alarak tasarlanmıştır.

 

Sınava Hazırım! Annem de Hazır!

 

Kimler katılabilir?

 

Cevabı çok basit. Sınav kaygısı yaşadığınızı düşünüyorsanız, kaygıyla baş edemediğinizi düşünüyorsanız veya ebeveyn olarak çocuğum kaygıyla nasıl baş edeceğini öğrenmeli diyen herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Sınava hazırlık sürecinde yaşanan sorunları ele alacak, birey ve ebeveyn arasında yaşanabilecek iletişim hatalarını anlatacak, sınav sürecinde ebeveyn olmayı, çocuk-anne-baba kaygısı ve yansımalarını ele alacağız ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden iNNOVA Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sınava hazırlanan bir birey olarak ve bir ebeveyn olarak nasıl bir tutum sergilemeniz gerektiğini öğrenmek, sınav başarısında ailenin rolünü anlamak, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Unutmadan sizlerle kurduğumuz dostluklar da bizim için birer hediyedir.

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7GQ

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Sınava Hazırım! Annem de Hazır! Kayıt Ol