Mülakat Deneyimi Atölye Çalışmaları

Mülakat Deneyimi Atölye Çalışmaları Kayıt Ol

 

Mülakat, iki taralı bir bilgi alışverişidir. Mülakatı yapan kişi, sizi potansiyel bir çalışan olarak görmek, aynı zamanda sizi hem profesyonel hem de kişilik özelliklerinizi daha detaylı olarak tanımak ister. Siz de mülakat aşamasında iş tanımını, şirketin potansiyeli, faaliyet alanları ve gelecek planları hakkında bilgi alırsınız.  Daha önce gerçek bir mülakat deneyimi yaşamadım, birçok mülakat görüşmesi yaptım ama kendimi geliştirmem gereken yönlerim var ve profesyonel şirket yöneticilerinden mülakat tecrübesi kazanmak istiyorum diyorsanız bu atölye çalışmamız tam size göre.

 

Mülakat Deneyimi Atölye Çalışmaları

 

Kimler katılabilir?

 

Cevabı çok basit. İster öğrenci ister yeni mezun veya profesyonel iş hayatında çalışan biri olun, mülakat deneyimi kazanmak ve mülakat süreçlerinde diğer adaylardan bir adım önde olmak isteyen herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

İşverenlerin, iş görüşmesini yapmasının nedeni: iş yerine uyum sağlayıp sağlayamayacağınızı, yeteneklerinizin neler olduğunu öğrenip bu işi yapıp yapamayacağınıza karar vermektir. Bu atölye çalışmamızda mülakatlarda başarılı olabilmeniz için öncelikle kendinizi ve yeteneklerinizi iyi tanımanızı, beden dilinizi nasıl daha etkili kullanabileceğinizi, başarılı bir mülakat için gerekli olan özellikleri fark etmenizi sağlayacak ve mülakat deneyimi kazanarak bu süreçte yaşadığınız stresi azaltmaya yönelik çalışmalar yapacağız.

 

Neden iNNOVA Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

 

Gerçek bir Mülakat deneyimi yaşamak, insan kaynakları süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Unutmadan sizlerle kurduğumuz dostluklar da bizim için birer hediyedir.

 

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7FA

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Mülakat Deneyimi Atölye Çalışmaları!  Kayıt Ol