Kurumsal Hayata Hazırım!

Kurumsal Hayata Hazırım! Kayıt Ol

 

Çağımızın rekabet ortamında, zamanımızın en çok nerede geçtiğinin değerlendirildiği pek çok araştırmada, ortaya çıkan cevap “iş yeri” olmuştur. İş hayatı pek çok insan için rekabetin bol, yarışın sınırsız ve zamanın farkında olmadan akıp gittiği bir yer olarak adlandırılabilmektedir. Kurumsal Hayata Hazırım Atölyesinde zamanınızın en çok geçtiği iş hayatının bir parçası olan kurumsal hayata dair hazırlık süreçlerini ele alacak, etkili Cv hazırlama tekniklerinden bahsedecek ve kurumsal hayatta sizleri nelerin beklediğini anlatacağız. Eğer sizde yeni mezun olacağım kurumsal hayata nasıl hazırlanacağım bilmiyorum, kurumsal hayata adapte olamıyorum diyorsanız bu atölyemiz tam size göre.

 

Kurumsal Hayata Hazırım!

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit. İster öğrenci olun, ister uzun süredir kurumsal bir şirkette çalışıyorum fakat kurumsal hayata adapte olamıyorum, birkaç kez iş değiştirdim ama yeniden kurumsal hayata ‘’merhaba’’ diyeceğim diyen ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen bu alana ilgi duyan herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Profesyonel hayata hazırlayacak en temel becerileri kazandırmak ve farkındalık yaratmak için hazırlanan Kurumsal hayata hazırım atölyesi ile kariyer planlaması üzerine temel kavramları ele alacak, güçlü ve zayıf yönlerinizi keşfetmenizi sağlayacak, etkili bir Cv’de olması gerekenleri konuşacak ve kurumsal hayatta dikkat etmeniz gereken konuları ele alacağız. Ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden İnnova Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken Kurumsal Hayata Hazırlanacağınız püf noktaları öğrenmek, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7Dw

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Kurumsal Hayata Hazırım!  Kayıt Ol