Hızlı Okuma Teknikleri Atölyesi

Hızlı Okuma Teknikleri Atölyesi! Kayıt Ol

 

Günümüz müfredatında sınav soruları artık neyi bildiğinizden ziyade, bildiğinizi çabucak yorumlamayı ve soruların içindeki karmaşık ifadeleri kısa zaman içinde anlamlandırmanızı gerektirmektedir. Uzun paragraf sorularını bütün olarak bir bakışta görebilmek, hafızada fotoğrafını çekerek hızlıca, kelimeleri anlamlı yerlerine yerleştirebilmek ile mümkün olabilmektedir.

 

Ayrıca günümüz koşturmasında, sınava hazırlık süreçlerine ek olarak, bulabildiğimiz kısa zamanda ne kadar çok kitap okuyabilirsek kendimizi o kadar geliştirme fırsatı bulabiliriz diye düşünerek özel tekniklerimiz ile sizlere okuduğunuz kitap sayısını arttırmayı hedefliyoruz.

 

Hızlı Okuma Teknikleri Atölyesi

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit. Sınava hazırlanıyorum daha hızlı okumak ve anlamak istiyorum diyorsanız, okumayı seven, hızlı okuma teknikleri ile kendini geliştirmek isteyen bu alana ilgi duyan herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Bu atölyemizde kolay ve akıcı okuma sayesinde dikkatin, anlamaya yönelmesini, bu sayede yeni bilgilerin sentezlemesini sağlatacak, okumanın sağladığı birikim ile, neden-sonuç ilişkisi kurabilme becerisini geliştirecek ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden İnnova Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken Hızlı Okuma Teknikleri yetkinliği kazanmak, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7Cg

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Hızlı Okuma Teknikleri Atölyesi! Kayıt Ol