Hitabet Sanatı ve Toplum Önünde Konuşma

Topluluğun Dikkatini Çekin! Kayıt Ol

 

İlişkilerinizin kaderini ne söylediğiniz kadar, bunu nasıl söylediğiniz de belirler. Seçilen kelimeler, ses tonu, vurgu, tonlama ve buna eşlik eden jest/mimikler insanlarla kurduğumuz iletişimin yapı taşıdır. Geçmişten günümüze, topluluklara ve tarihe yön veren kişilerin çoğunlukla, insanları peşinden sürükleyecek konuşma becerilerine sahip olduğunu biliriz. İhtiyaçlarımız bu noktada olsun ya da olmasın, insanlara doğru bir şekilde hitap edebilmek, her çağın vazgeçilmezleri arasında olacak.

 

Hitabet Sanatı ve Toplum Önünde Konuşma

 

Kimler Katılabilir?

Cevabı çok basit. Lise ve üniversite seviyesinde okuyan, kendisini daha iyi ifade etmek isteyen geleceğe hazırlanan öğrenciler, profesyonel iş hayatının içerisinde olan çalışanlar ve iş -sosyal hayatında anlatacağım çok şey var ama daha etkili olmam gerekiyor diye düşünen herkese ve sosyal hayatta farklı olmak, kendini geliştirmek, topluluk önünde etkili konuşma ve sunumlar yapabilmeyi hedefleyen, insanları harekete geçiren etkileyici bir konuşma yapmak, hitabet sanatını günlük yaşamında ve iş hayatında kullanmak isteyen herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Hitabet sanatı ve Toplum Önünde konuşmanın tüm tekniklerini somut ve uygulamalı örnekler çerçevesinde ele alacak, ikna ve iletişimde, etkili sunum ve konuşmada yapılan genel hataları vurgulayacak, bu hataların karşı tarafa verdiği yanlış izlenimlerin neler olduğunu göstereceğiz. Bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden İnnova Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken Hitabet Sanatı ve Toplum Önünde Konuşma yetkinliği kazanmak, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW69g

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Topluluğun Dikkatini Çekin! Kayıt Ol