Hikâye Anlatıcılığı ve Etkin Sunum Teknikleri Atölyesi

Heyecan verici hikayeler anlatabilmek için Kayıt Ol

 

Hikayeni anlatmak için farklı düşün…

Bu eğitime katılınca hikâye anlatıcısı olmayacaksınız, zaten hepiniz bir hikâyenin kahramanısınız ve farkında olmadan gün içerisinde birçok hikâye anlatıyorsunuz. Fakat, insanların aklında kalmak, yüreklerine dokunmak, sunum yaparken insanları ikna etmek istiyorsanız mutlaka Hikâye Anlatıcılığı ve Etkin Sunum Teknikleri Atölyesinin gücünden faydalanmalısınız.

https://www.youtube.com/watch?v=PSq63_qMjlk

Hikâye Anlatıcılığı ve Etkin Sunum Teknikleri Atölyesi

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit. Hayatta hikayesi olan herkes, profesyoneller, sosyal hayatta farklı olmak, topluluk önünde etkili konuşma ve sunumlar yapabilmeyi hedefleyen, insanları harekete geçiren etkileyici bir hikâye anlatabilmeyi, hikâyenin gücünü günlük yaşamında ve iş hayatında kullanmak isteyen herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Hikâye anlatıcılığının farklı kullanım alanları üzerinde duracak, hikâye anlatıcılığı tekniklerini somut ve uygulamalı örnekler çerçevesinde ele alacak, ikna ve iletişimde, etkili sunum ve konuşmada hikâye anlatıcılığından nasıl yararlanılır onu anlatacağız. Bunların hepsini teorik bilgiyle sizleri sıkmadan, eğlence ve tecrübe katarak, interaktif deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacağız.

 

Neden İNNOVA Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Hikayemizde ki Hediyeleriniz..

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken günlük hayatınızda ve iş yaşamınızda kullanabileceğiniz hikâye anlatıcılığı ve etkili sunum teknikleri yetkinliği kazanmak, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinerek yeni hikayeler dinlemek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Unutmadan sizlerle kurduğumuz dostluklar da bizim için birer hediyedir.

 

Kontenjan: 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Heyecan verici hikayeler anlatabilmek için Kayıt Ol