Hakkımızda

İNNOVA Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık, 2019 yılında kurumların ihtiyaçlarına ve çalışanlarının gelişim alanlarına özel, yaratıcı ve sonuç odaklı çözümler sunmak amacıyla kurulan bir ‘Eğitim & Danışmanlık’ şirketidir. İNNOVA Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık olarak Tedarik Zinciri, İş Analitiği, Yazılım, Strateji, Teknoloji, İnsan Kaynakları, Kapasite Ve Planlama, Çevre Ve Performans Yönetimi gibi konularda profesyonel ve benzersiz bir danışmanlık hizmeti veriyoruz. İNNOVA Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık, hem dinamik hem deneyimli bir kadroyla ülkemizdeki bütün sektörlerde faaliyet gösteren kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği eğitimleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Gerçek ihtiyaçlara dair yapmış olduğu eğitimlerle kişilere, kurumlarını başarıya ulaştıracak farkındalığı, bilgiyi ve beceriyi kazandırmayı amaç edinmiştir.

Dünyanın küçük bir köy halini aldığı, iletişim teknolojilerinin büyük bir hızla geliştiği günümüz dünyasında, yeni bilgiler edinmek ve bu uzun yarışta ileride olmayı başarmak, şirketlerin en önemli amacı haline gelmiştir. Bu zorlu ve uzun yolculukta, değişimi ve gelişimi eş zamanlı gerçekleştirebilen, dünyadaki yenilikleri takip eden, bireysel ve kurumsal gelişimin, “ilerlemenin öncelikli anahtarı” olduğunun farkında olan şirketler her zaman bir adım öne geçmektedir. Bu anlayış, ‘bireye yapılan yatırımın kuruma yapılan yatırım olduğu’ anlamını taşımaktadır.

 

İnnova ailesi olarak bizler de sizin ve kurumunuzun dünyadaki bu hızlı dönüşüme ayak uydurmasına katkı sağlamak ve başarınızı artırmak için çıktığımız bu yolculukta, kısa sürede önemli başarılara imza atarak eğitim ve danışmanlık alanında çok daha fazla saygın bir yer edinmeyi hedefliyoruz.