Etkin Zaman Yönetimi!

Etkin Zaman Yönetimi! Kayıt Ol

 

Bunu okuyacak zamanınız mı yok? Sık sık bir şeylere yetişememe duygusunu mu hissediyorsunuz? Gözünüzü kapattığınızda yapmanız gereken onlarca planı hatırlayıp, stres yaşıyorsanız ve farklı birçok öncelikler kişisel gelişiminizin önüne geçtiyse o zaman hayatınızda yanlış giden bir şeyler var demektir.

 

Etkin Zaman Yönetimi atölyesinde ki amaç; sahip olduğunuz zamanı daha etkin kullanabilmenizi, iç disiplini oluşturabilmenizi, zamanı ve kaynakları etkili kullanabilmenizi, işler arasında önceliklendirme yapabilmenizi, iş planı oluşturmak ve izlemek için gerekli bilgi ve beceriye sahip olmanızı sağlamaktır. Eğer, zamanımı etkin yönetemiyorum diyorsanız bu atölyemiz tam size göre.

 

Etkin Zaman Yönetimi!

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit.  Erteleme alışkanlığım var, zamanı etkin kullanamıyorum, düzen ve sistem konusunda sorun yaşıyorum diyenlere, kendini geliştirmek isteyen ve bu alana ilgi duyan herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Zaman yönetimi nedir, neden zamanı yönetmeliyim, stres altında zamanı nasıl yönetirim sorularına cevap bulacak, meşgul olmak ve üretken olmak arasındaki farkı öğrenmiş olacak, verimli planlamanın nasıl yapılacağını ve zamanı bölen unsurlarla nasıl baş edileceğini öğreneceksiniz. Ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden İnnova Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

Kazanımlarınız ve Hediyeleriniz

Sıcacık çay ve kahve eşliğinde tazecik kurabiyelerimizi yerken Etkin Zaman Yönetimini öğrenmek, çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW7AA

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Etkin Zaman Yönetimi! Kayıt Ol