Ekibimiz

Uzmanlarımız Hizmetinize Hazır

Uzmanlık

Tedarik Zinciri, Degisim Yönetimi, İletişim, Yalın Süreçler, Stratejik Liderlik, Dijitalleşme, Endüstri 4.0, Koçluk, Gastronomi

Hakkında

Cemil Çınar, İstanbul doğumlu olup, İktisat Lisans eğitimi sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı – MBA yapmıştır. 25 yılın üzerinde Tedarik Zinciri ve Yönetim alanında tecrübeye sahiptir. Tedarik Zincirinin her halkasında görev alıp değer yaratmıştır. Çok uluslu kurumsal şirketlerde üst düzey yönetici olarak sorumluluk alan Cemil, Tedarik Zinciri ve Teknoloji Konferanslarına konuşmacı olarak katılmakta ve Stratejik Liderlik, Tedarik Zinciri Yönetimi, İletişim, Yönetici Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Yalın Süreçler, Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 alanında eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca keyif aldığı Aşçılık ve Gastronomi mezunudur. Efe ve Ege isminde iki oglu vardir.

Kurucu

Cemil Çınar

Uzmanlık

İş Adamı, Yönetim ve Tekstil Duayeni

Hakkında

K.Haluk Baskıncı 1965 yılında Bandirma’da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul’da tamamladıktan sonra Kurumsal bir çok şirkette üst düzey yönetici olarak görev alan ve son olarak Türkiye’nin önde gelen Turizm Şirketinde Genel Müdür olarak görev yapan Baskıncı, Kurucusu olduğu Atamer Kurumsal Tekstil Şirketinde son 18 yıldır sektöre değer katmaya ve 35 yılı aşan tecrübesi ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda Tekstil Üretim Sistemleri, Müşteri Memnuniyeti ve Liderlik konularında eğitmenlik yapmaktadır.

Sektörel Danışman

Haluk Baskıncı

Uzmanlık

Eğitmen, Akademisyen, Stratejist

Hakkında

Dr. Mustafa SUNDU Lisans (1993), Yüksek Lisans (2000) ve Doktora (2013) eğitimini “Yönetim ve Organizasyon” alanında tamamlamıştır. 1999 yılında sistem mühendisliği sertifika programını tamamlamıştır. 25 yılı aşkın bir süre çeşitli uluslararası ve ulusal kamu kurumlarında yöneticilik ve danışmanlık görevleri yapmıştır. “İşletmelerde Kurumsallaşma ve Uluslararasılaşma Süreci” isimli bir kitabı yayınlanmıştır. “Fostering Intellectual Capital: Management Information Systems in the Digital Age” uluslararası kitap bölümü yayınlanmıştır. “Managers’ perception about business intelligence capability of Turkish SMEs” ve “The Effect of Artificial Intelligence on Management Process Challenges and Opportunities” başlıklı kitap bölümleri yayın aşamasındadır. Karar verme, liderlik, insan kaynakları, bilişim stratejisi, işletmeler için büyük veri analizi, bilgi yönetimi, iş zekası ve kurumsallaşma gibi konularda akademik çalışmaları mevcuttur. Halen Bahçeşehir ve Beykent Üniversitesinde lisans ve yüksek lisans dersleri vermektedir.

Akademik Danışman

Dr.Mustafa Sundu

Uzmanlık

Akademisyen, Ekonomist, İnsan Kaynakları, Örgüt Yönetimi

Hakkında

Dr.Öğr.Üyesi Betül Ayça, İstanbul’da doğdu. Lisans Öğrenimini Yeditepe Üniversitesi İngilizce Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik bölümünde tamamladı(2005). İşletme Yüksek Lisansını Yeditepe Üniversitesi ve City University of Newyork’ta MBA bölümünde gerçekleştirdi. İşletme alanında Doktora yaptı. “Yüksek Okullar için İşletmecilik” ve “Örgütlerin Yönetimi” adında kitapları yayınlandı. Aynı zamanda ekonomi zirvelerinde konuşmacı olarak katılmakta ve ulusal gazetelerde birçok makalesi bulunmaktadır. Halen Bahçeşehir ve Arel Üniversitesinde Yüksek Lisans programlarında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.

Akademik Danışman

Dr. Öğr.Üyesi Betül Ayça

Sinan Karacan

Uzmanlık

Pazarlama ve Marka Yönetimi, İşletme, Koçluk

Hakkında

Sinan Karacan, 1964 Ankara doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümünden 1987 yılında mezun oldu. Webster Üniversitesi’nde International Business alanında MBA yaptı. Kariyer hayatında başta gıda ve kişisel bakım ürünleri olmak üzere ağırlıklı olarak hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren şirketlerde marka/ürün lansmanı, marka ve ürün geliştirme, satış kanalı geliştirme/perakende yönetimi, ticari pazarlama ve merchandising yönetimi, dijital pazarlama, pazar, süreç ve iş geliştirme gibi pek çok alanda aktif görev aldı, bunun yanı sıra satış otomasyon, veri tabanı yönetimi, e-ticaret ve saha operasyon projelerini hayata geçirdi. Yönetici ve girişimci olarak edindiği deneyim ve birikimlerini Pazarlama ve Strateji Danışmanı olarak değerlendirmekte, belli dönemlerde Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Ticari Pazarlama Uygulamaları yüksek lisans dersini vermektedir.

Akademik Danışman

Sinan Karacan

Uzmanlık

Tedarik Zinciri Yönetimi, Nefes Eğitimi, Seçme ve Yerleştirme – IK Danışmanlığı

Hakkında

Tılsım Demirdöken, İstanbul’da doğdu. Lisans öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde tamamladı (1995). Kariyerine Benckiser A.Ş’de Satınalma, Planlama, İthalat ve İhracat uzmanı olarak başladı. 2002-2012 yılları arasında çalıştığı Fritolay / PepsiCo şirketinde sırasıyla Planlama Şefi, Planlama Müdürü ve Lojistik Müdürü olarak görev aldı. Ek olarak şirket içi eğitmen rolünü de üstlenen Tilsim, 2012 sonrasında kariyerine Eğitmen olarak devam etti. Tılsım su anda Nefes Eğitmeni ve Seçme Yerleştirme Danışmanligi yapmaktadir.

Sektörel Danışman

Tılsım Demirdöken

Uzmanlık

Akademisyen, İşçi Sağlığı ve İş Guvenliği Uzmani, Degişim Yonetimi

Hakkında

Yüksek Kimya Mühendisi Dilşan İYEM İstanbul’da doğdu (1987). İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı (2005) ve Anadolu Üniversitesi (Eskişehir Teknik Üniversitesi) Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu (2011). İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra (2012) çeşitli ulusal ve uluslararası şirketlerde İş Güvenliği Uzmanı ve İSG Müdürü olarak görev yaparken aynı zamanda, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yüksek Lisans programından mezun oldu (2016). Yüksek lisans tezinde “İş Güvenliği Hukuku’na Göre İşveren Vekili” konusunda çalışan İYEM, halen OSGB koordinatörlüğü yapmakta ve İSG yönetimi, değişim yönetimi, ulusal işletmelerin uluslararası İSG standartlarına yükseltilmesi, işverenler ile işveren vekillerinin İSG liderliği ve İş Güvenliği Hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Akademik Danışman

Dilşan İyem

Uzmanlık

Tedarik Zinciri Yonetimi Satis Operasyon, Musteri Deneyimi

Hakkında

Özer Özgüven 1975 yılında İzmit’te doğdu. Kuleli Askeri Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans öğrenimini Kara Harp Okulu’unda Sistem Mühendisliği bölümünde tamamladı. Subaylık mesleğini bırakmasına müteakip profesyonel iş yaşamına Türk Pirelli Lastikleri’nde planlama mühendisi olarak başlamış, aynı şirkette İhracat, Tahsisat, Lojistik ve Mamul Ambarlar Şefi olarak devam etmiştir. DHL Supply Chain’de Proje Müdürü, PepsiCo’da Lojistik Müdürü ve Paşabahçe’de Ambar Operasyonlar Müdürü ve Satış Operasyon Müdürü olarak görev almıştır. Çalıştığı şirketlerinde tedarik zinciri fonksiyonlarında uzman ve yönetici olarak bir çok projeye imza atmıştır. Dalış, snowboard, dağcılık başta olmak üzere doğa sporları tutkunudur.

Sektörel Danışman

Özer Özgüven

Uzmanlık

Operasyonel Mukemmellik, Pazarlama Iletisimi, Musteri Iliskileri, Musteri Deneyimi

Hakkında

Melis Altug Akdegirmen, Istanbul’da dogdu. Lisans ogrenimini Istanbul Arel Universitesi Halkla Iliskiler ve Reklamcilik bolumunde tamamladi (2015) Isletme Yuksek Lisansini Bahcesehir Universitesi MBA bolumunde gerceklestirdi. Apple ve DHL gibi uluslararasi firmalarda gorev alan Melis, Halen akademik calismalara devam etmekte ve es zamanli olarak Pazarlama Iletisimi, Musteri Iliskileri ve Musteri Deneyimi konularinda egitmenlik yapmaktadir.

Operasyonel Mükemmellik Müdürü

Melis Altuğ Akdegirmen