Duygusal Zekâ ve Geleceğin Liderleri Atölyesi

Duygusal Zekâ ve Geleceğin Liderleri Atölyesi Kayıt Ol

 

Lider olmak zor… Herkes çevik olmanızı, esnek olmanızı, hızlı ama doğru kararlar vermenizi bekler. Liderseniz, üst yönetim bütçe odaklı yönetim bekler, ekip arkadaşlarınız mutlu çalışma ortamı ve insan odaklı yaklaşım bekler. Siz de bu paradigmalar karşısında yorulduğunuzu mu hissediyorsunuz?

Cevabı duyar gibiyiz..

 

Giderek karmaşıklaşan ve hızla değişmemiz gereken dünyamızda iş hayatına atılacak bireyler farklı karakterlerde ki çalışma arkadaşlarıyla karşılaşacaklardır. Bazen bu durum içinden çıkılamaz bir hal alabilir ve ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir. Günümüzde IQ’nun önemi kadar EQ’nun da başarıda ki rolü artmaktadır. İlişkilerde duygularını yönetemeyen, doğru müzakere yöntemlerini kullanmayan çalışanlar sıklıkla, çatışma yaşayabilir ve kendini doğru ifade edemeyebilir. İş hayatında çatışmaların birçok farklı nedeni olabilir. Bu nedenleri bilmek ve kendi duygularını yönetebilmek ilişkilerde doğru stratejiler kullanarak etkili çözümler geliştirmeyi sağlar. Duygusal Zekâ ve Geleceğin Liderleri Atölyesinin temel hedefi, duygusal zekanın gücünden faydalanarak bireyin içindeki lideri fark edip önce kendine liderlik etmesini daha sonra çevresindekilere örnek olacak liderlik yeteneklerinin açığa çıkartılmasını sağlamaktır. Duygusal Zekâ ve Geleceğin Liderleri Atölyesi, özellikle çatışma durumlarında çözümü karşı tarafta aramak yerine kendisinde olan taraflarını fark etme, ifade şekli ve davranışlarını duruma uygun şekilde kullanarak, ilişkilerde ileriye dönük düşünme becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalı bir yetkinlik ve davranış gelişim atölyesidir.

 

Duygusal Zekâ ve Geleceğin Liderleri Atölyesi!

 

Kimler katılabilir?

Cevabı çok basit. İster lise veya üniversite öğrencisi olun, ister profesyonel iş hayatında çalışan veya yönetici, liderlik ve yönetim konularına ilgiliyim, geleceğin liderlerinden biri ben olmak istiyorum diyen herkese kapımız açık.

 

Neler yapacağız?

Düşünme becerilerini geliştirmeye yönelik uygulamalı çalışmalar yapacak, duygusal zekâ ve liderlik anlayışının, standart bir yöneticiden etkili bir lidere nasıl dönüşebileceğini tüm aşama ve püf noktalarıyla ele alacak, modern liderlik tipleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ve tabi ki bunların hepsini teorik bilgiyle sıkmayarak, interaktif bir şekilde, deneyimleyerek öğrenmenizi sağlayacak şekilde aktaracağız.

 

Neden iNNOVA Eğitim dediğinizi duyar gibiyiz?

Çünkü biz, çeyrek asırlık tecrübemiz, alanında uzman sektörel deneyime sahip kadromuz ve akademik kadromuz ile hizmetinize her zaman hazırız.

 

 

Kazanım ve Hediyeleriniz

 

Duygusal zekâsı yüksek bireyler olarak, kendi duygularınızı tanıyacak, güçlü ve gelişime açık yanlarınızın farkında olacak, duygularınızı kontrol etmenin yollarını öğreneceksiniz. Farklı liderlik tipleriyle, kendi liderlik özelliklerinizin farkına varmanıza yönelik teknikler kazanacaksınız. Çalışma not ve dokümanlarını beraberinizde götürmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Katılım Sertifikası sahibi olmak size sunduğumuz hediyeler olacak.

 

Unutmadan sizlerle kurduğumuz dostluklar da bizim için birer hediyedir.

 

Kontenjan: Maksimum 12 Kişi

Adres: Beylikdüzü Metrobüs Durağı önünde Skyport Residence’ta nezih eğitim ofisimiz

 

Lütfen kurumlara özel teklifler için info@innovaegitim.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçin.

 

Online Ödeme İçin: https://iyzi.link/ACW6-w

 

Ödemeyi yapabileceğiniz Kurumsal Hesap Bilgilerimiz:

T.C. ZİRAAT BANKASI

Beylikdüzü / İstanbul Girişimci Şube

TR53 0001 0020 5990 9837 5950 01

İnnova Kurumsal Eğitim Danışmanlık ve Gayrimenkul Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Duygusal Zekâ ve Geleceğin Liderleri Atölyesi! Kayıt Ol